Про фонд
Освітні проєкти
Разом до перемоги
Новини
Контакти
Підтримати фонд

Разом до перемоги

Підтримка України під час війни

Фонд Сергія Токарєва був створений для розвитку IT-сектору України. З початком повномасштабного вторгнення рф, команда фонду сфокусувалася на наближенні перемоги: постійним висвітленням війни в міжнародному інфополі, збором донатів на потреби військових та підтримкою волонтерських проєктів.

Підтримка волонтерів та військових під час війни

З початком повномасштабного вторгнення стало зрозуміло: ми не можемо фокусуватись тільки на зборах великих фондів, допомога Tokarev Foundation потрібна й меншим ініціативам. Тому ми почали підтримувати діяльність проєктів та організацій, засновників яких керівництво фонду знає особисто.
  • Проєкт «Волонтери культури», засновники якого до початку вторгнення займалися виключно культурними ініціативами, почали закуповувати одяг, автівки та амуніцію для військових, а також засоби першої необхідності для сімей, що постраждали від війни.
  • Благодійна організація «Реактивна Пошта», яка з 2014 року забезпечує артилерію запчастинами, спорядженням та вкрай необхідними матеріалами. Наразі організація підтримує 14 підрозділів та за весь час існування команді вдалося зібрати понад $1,5 млн допомоги нашим військовим.
  • Gen.Ukrainian — громадська організація, котра допомагає дітям подолати психологічні травми, повʼязані з війною.
  • Підтримка великого збору від Monobank, UNITED24 та «Повернись живим» для придбання FPV-дронів та боєприпасів. А також купівля авто швидкої допомоги, яке вже виконує свої функції на фронті.
Кожному з цих проєктів ми допомагали наявними в нас ресурсами: фінансами, розповсюдженням інформації, знайомствами, закупівлею обладнання або транспорту. Наразі ми продовжуємо підтримувати проєкти. Долучайтесь і ви.

Місто Добра

«Місто добра» — це міжнародний центр підтримки жінок та дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Проєкт був заснований у 2018 році Мартою Левченко — благодійницею та очильницеює фонду «Я майбутнє України».
 Фото, на якому зображений будинок "Міста Добра"
З початком війни проєкт розширив напрями своєї діяльності. Наразі центр надає прихисток жінкам із дітьми та літнім людям, що залишилися без дому через воєнні дії. Комплекс також став прихистком для дітей з інвалідністю з Миколаївського дитячого будинку та діток з двох одеських дитячих будинків.

Фонд профінансував будівництво центру в Чернівцях, що стане надійним дахом для дітей та їх батьків.
Дізнатися більше