Про фонд
Освітні проєкти
Разом до перемоги
Новини
Контакти
Підтримати фонд

Tokarev Foundation — благодійний фонд, мета якого — сприяти розвитку технологічної інфраструктури України та надавати рівні можливості навчання в цій сфері.

Засновник фонду

Сергій Токарєв — IT-підприємець з 20-річним досвідом роботи в технологічному секторі. Співзасновник та партнер Roosh — однієї з найпотужніших українських AI/ML-компаній, яка допомагає підприємцям-новаторам створювати, розвивати та масштабувати проривні технології. Наразі до екосистеми Roosh входять: венчурний фонд Roosh Ventures, технологічні компанії Reface та Zibra AI, стратегічний партнер з розвитку AI-компаній Gathers, R&D компанія Neurons Lab, а також найбільша в Україні AI-спільнота AI HOUSE.
За свою карʼєру Сергій заснував понад 30 бізнесів по всьому світу в секторах fintech, gaming та healthtech.

Мета Сергія

Найбільшою метою Сергія є розвиток України як однієї з найтехнологічніших країн світу, з фокусом на технологіях штучного інтелекту та машинного навчання. Саме на цій місії зосереджена бізнес-, інвестиційна та освітня діяльність Токарєва.
Проєкти Сергія покликані забезпечувати функціонування сприятливого середовища для розвитку спеціалістів та технологій в Україні. А благодійні ініціативи, що входять в Tokarev Foundation, готують професійне підґрунтя для талантів. Під час війни фундація розширила свій фокус — на підтримку Збройних Сил України та волонтерських ініціатив.
Презентація проєкту "Наука - це Вона""

Мета Tokarev Foundation

Світ стрімко розвивається, у багатьох напрямках — завдяки технологіям. Ідея фонду полягає в тому, щоб надати всім, незалежно від віку, гендеру та соціального становища, рівний доступ до отримання технологічної освіти та можливостей створювати інновації. Ми прагнемо сформувати середовище, у якому люди зможуть брати участь у побудові tech-майбутнього України. Водночас із цим ми прагнемо вигнати ворога з наших територій. Тому підтримуємо організації та ініціативи, що наближають Україну до перемоги.
Про проєкти фонду