Про фонд
Освітні проєкти
Разом до перемоги
Новини
Контакти
Підтримати фонд

SET University

setuniversity.tech
Проста ілюстрація, якв зображає ноутбук з написом SET на екрані
Інноваційний університет, заснований в 2021 році для технічних спеціалістів з фокусом на практичному навчанні.
A group of people posing for a photo with a Boston Dynamics robot

Мета проєкту

SET University створює відкриту платформу для всіх, хто готовий ділитися технологічними знаннями, і всіх, хто прагне їх отримати. Мета університету — надати майбутнім новаторам прямий доступ до найкращих викладачів та новітніх технологій. А також створити тісний зв’язок між навчальним процесом з наукою та бізнесом.

Як працює проєкт

Щороку SET запускають навчальні програми з актуальних напрямків — кібербезпека, компʼютерні науки, інноваційна інженерія тощо. Кожна магістерська програма ліцензована Міністерством освіти та науки України: після її проходження студенти здобувають магістерський ступінь. Серед освітніх можливостей також є мікромагістратури — середньострокові академічні програми, побудовані за принципом управлінських програм бізнес-шкіл, та короткі програми — для покращення навичок та швидкого старту карʼєри в технологічній індустрії.
Усміхнена жінка з мікрофоном, яка виступає перед аудиторією.
Навчання в SET University проходить на реальних бізнес-кейсах, а дипломна робота включає створення власного стартапу. Університет надає стипендіальні програми військовим, жінкам та талановитим фахівцям за підсумками вступного іспиту.

SET прагне посилити вплив технологічної індустрії на економічний та соціальний розвиток України, надаючи актуальні знання майбутнім українським IT спеціалістам. Усі лектори курсів — експерти-практики з провідних міжнародних технологічних компаній.
Дізнатися більше